►Když jde vše podle plánu, stala se někde chyba...◄
tumblr_mlxzrc1KpZ1qlbnsco1_500.gif (500×250)

Úsvit draka 1

15. března 2012 v 22:12 | Mononoke-chan |  Úsvit draka
Zde je první díl, tak si ho užijte!
A prosím o schovívavost, neboť je moje první :)

Úsvit draka
"Takže…kdo mi předvede Fuuton: Reppushou?" Kakashi probodává svoji třídu svým normálním okem a spočine na dívce, která pravděpodobně spí. "Tak třeba ty…Uzaraku Mononoke!" nějakej kluk do dívky strčí a ta se s trhnutím probudí. Otevře svoje smaragdově zelené oči a podívá se na Kakashiho-sensei. "Co…Co ste říkal?" zeptá se a zívne. "Předveď nám Fuuton: Reppushou" řekne naštvaně. Dívka vstala, odhrnula si svoje černo-zelené vlasy z obličeje a odhalila tak dlouhou jizvu táhnoucí se od kořínků vlasů, přes oko, až k bradě. Složila ruce do nějaké pečetě a řekla silným hlasem, "Futton: Reppushou!!" máchla jednou rukou a vystřelil z ní silný vír, který rotoval přes celou místnost, vzal s sebou spousty knih a houbu na tabuli, která trefila Kakashiho-sensei přímo do obličeje. "Budeš po škole, Uzaraku Mononoke!!" zařval do smíchu studentů. Dívka s jizvou jen pokrčila rameny a sedla si zpět. Někdo ji zezadu šťouchl a zašeptal, "Tak to se tam potkáš s Lee" Mononoke se na dívku se světle modrýma očima ušklíbla a v tu chvíli zazvonilo. Kakshi-sensei říkal něco o procvičování technik a dívka s jizvou šla tam, jako obvykle. Na zahradu za akademií, kde se čeká na trest.

Nějaká neskutečně krásná dívka si na zahradě za akademií cvičila Katon, když zahlédla svojí sestřenici. "Co tu děláš, Mononoke?" Mononoke jenom mávla rukou a začala si s tou dívkou cvičit techniky. Po pár minutách přišel Kakashi-sensei a přísně na ně koukl. "Proč ste to vždycky vy dvě…no, dneska nám přijely dva noví studenti a jsou vám zcela podobné. Hned první den po škole…" přiběhli dva kluci: jeden měl červené vlasy a na čele znak Láska, kdežto ten druhý měl zářivě modré oči a blonďaté vlasy. Všichni čtyři na sebe mlčky koukali. Kluci vypadali, jako by se chtěli co nejdřív spřátelit, ale Lee a Mononoke se jen nezaujatě podívali na senseie. "Takže, začnete s běháním po stromech, se zavázanýma rukama a pak se ještě uvidí…"

Když se dívka s fialovýma očima vrátila domů, nečekala ani, že by tam její vlastní i nevlastní sestřičky mohli být, tak si jen hodila batoh na gauč, šla si do kuchyně pro něco k jídlu a svalila se do křesla. Po chvíli se otevřely dveře a vešla do nich černovláska s modrýma, světlýma očima. "Ahoj Aoko" pozdravila a taky šla do kuchyně. "Čau Alex…holky jsou určitě ještě na akademii, že?" zeptala se na úplnou samozřejmost. "I tak se to dá říct" ušklíbla se černovláska a přidala se k sestře.

Ozvala se prudká rána a nepatrné křupnutí. Blonďák se leknutím posadil na zem a mnul si nos, který je pravděpodobně zlomenej. "Jak se opovažuješ na mě sahat?" vyjela na něj Lee a už už se chystala použít nějakou techniku, ale kluk s vytetovaným Láska na čele si stoupl mezi ně. "Nech ho bejt…je trochu přetaženej. Vstávej Naruto!" modrookej vstal a s Gaarou odešli pryč. Dívka s jizvou se smála a blondýnka s modrýma očima se pak jenom ušklíbla. "Jdeme…Alex nám už určitě dělá večeři" a tak odešli domů.

"Itadakimasu!!" řekli jednohlasně naše tři sestřičky a jedna jejich nevlastní. Alex jim udělala vynikající toasty se salátem. Když večer pomáhala černo-zelenovláska s úklidem, ostatní si zatím povídali. Mononoke se pro sebe usmála, protože své sestřičky vidí málokdy opravdu šťastné. Když bylo pozdě večer, všechny už šli spát, jenom ta s jizvou přes oko se potichu vytratila oknem, na svojí oblíbenou půlnoční procházku. Nikdo neví, co je klan Uzaraku zač, takže může trénovat pouze v noci, aby se někomu nezachtělo jejích očí. Když došla do lesa, kam nikdo nechodil, zavřela oči. Po pár vteřinách je otevřela, byli světle, zářivě zelené. Složila pečeť draka a řekla do tiché noci, "Tatsu: Kansetsu ryu! *překlad: Drak: spár draka!* V tu chvíli se jí pravá ruka přeměnila v dračí paži s dlouhými a ostrými drápy. Jednou sekla a zkombinovala to se svojí vzdušnou chakrou, takže dokázala rozpůl dva stromy najednou. Usmála se pro sebe a zamumlala? "Kai." ruka se jí vrátila do normálu. Pak se zašustilo ve křoví a černo-zelenovláska se otočila, ve vteřině měla kunai v ruce. Vynořila se tam postava too kluka s červenými vlasy. "Jsi to ty, Mononoke?", dívka s jizvou vteřinku zaváhala, ale pak použila techniku problesknutí a oběvila se ve svém pokoji, kde měla pečeť pro tuto techniku. Když zalehla, uslyšela z pokoje Alex a Aoko tiché chrápání a po chvíli taky usla. Zdál se jí sen, že zase udělali Sakuře vlasy na zeleno…

pište kritiku a všechno ostatní, snad se mi to povedlo :)
a jenom...napíšete mi, jak se dává pod perex? neumím to :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 15. března 2012 v 22:35 | Reagovat

začíná to moc pěkně a PS: Já doufám nebudu kuchařka!? xDDD ale dík, že aspon někdo, umí moje toasty ocenit, ale příště se sýrem, jsem vegetarián :3 :3 Ale k povídce: RYCHLE DALŠÍ DÍL!!! JE SUPER!

2 Mononoke-chan Mononoke-chan | 15. března 2012 v 22:44 | Reagovat

[1]:  díky...a neboj, v kuchařině se budete střídat :D

3 Rýnka Rýnka | Web | 16. března 2012 v 10:20 | Reagovat
4 Lee Lee | Web | 16. března 2012 v 15:16 | Reagovat

Bylo to krásný :D super Naruto má zlomenej noos :D píšeš dobře.Jo a ještě k Lee moc ráda jí :D ale ne když jí vaří Alexa  nemá ráda zeleninu :D vždycky sní Chojimu svačinu :D

5 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 16. března 2012 v 19:19 | Reagovat

wow... suprový :)) další dílek :)

6 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 17. března 2012 v 16:54 | Reagovat

nojooo, alex je vegetarián lee, máš smůlu, zeleninku budeš papat xPPP

7 BlackShine BlackShine | Web | 4. července 2012 v 10:42 | Reagovat

viděla sem že píšeš nějakou povídku..!! a tak sem se rozhodla že si ji taky přečtu :)!! je úžasná moc dobře píšeš..už se těším až si přečtu další díl :)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter