►Když jde vše podle plánu, stala se někde chyba...◄
tumblr_mlxzrc1KpZ1qlbnsco1_500.gif (500×250)

Úsvit draka 4

30. března 2012 v 17:34 | Mononoke-chan |  Úsvit draka
Takže, tady je nový dílek! Doufám že se líbí :)


"Takže!! Co si na sebe vezmeme?" usmála se Alex, když se se sestřičkami prohrabávaly skříně. "Já si asi vezmu tyhle" vytáhla Lee černé, po kotníky dlouhé šaty. "Ty jsou moc pěkné…a já si vezmu tyhle" držela v rukách červené šaty Alex. Aoko chvíli házela všelijaké věci na stranu a našla moc krásné, světle modré šaty. "Páni…tak tyhle si beru já" zazubila se. Jenom Mononoke tu nebyla. "Kde zas je? Mononoke!" křikla směrem k jejímu pokoji Aoko. Otevřely se dveře a v nich stála Mononoke. V rukách měla krásné, tmavě zelené šaty bez ramínek. "Nejsou pěkný?" zeptala se polohlasně a na tváři měla malý úsměv. "Jsou moc krásné…odkud je máš?" zajímala se Lee. "Ty jsem kdysi dávno dostala" usmála se. "Nejdeme se oblíct?" usmála se na ně Aoko a všechny přikývly. Ve stejnou chvíli všechny zavřeli svoje dveře pokojů a začaly se převlíkat.

Lee vytáhla menší zrcadlo a opřela ho na posteli. Ty černé šaty měly jedno ramínko a byly docela úzké, ale moc se jí líbily. Sundala si tričko a kalhoty, rozepla zim na šatech a začala se do nich soukat. "Sakra" ušklíbla se, protože si nedosáhla na zip. Nějak se jí to povedlo zapnout a už tam stála a dělala si vlasy. Pořádně si je rozčesala a hodila na záda. Ofina jí spadla podél obličeje, ale nechala je. Vypadala moc krásně. Ještě se pokusila někde vyhrabat botky…

"Pomoc!!" skučela potichu Alex, když se snažila nacpat do šatů. Byly moc úzké, ale nějakým zázrakem tu stála s červenými šaty, asi po kolena dlouhými. Vzala do ruky hřeben a začala krotit svoje vlasy. Po deseti minutách měla takový elegantní rozcuch a vypadala spokojená. "Ještě boty…" zahučela a otevřela svoji skříň.

"Takže…" dívala se na svoje světle modré šaty Aoko. Vzala je a nacpala se do nich. Vypadaly na ní moc krásně, když si zavázala něco jako tmavě modrou stuhu kolem pasu. Vlasy si sčesala do vysokého drdolu a nechala pár neposedných, krátkých pramenů splynout podél očí. Vytáhla zpod postele bílé botky na malých podpatcích a začala si je zavazovat.

Mononoke si trochu zavzpomínala na to, jak ty šaty dostala a pomalu si je oblékla. Vždycky se jí líbilo, že jsou bez ramínek a skoro na zem dlouhé. Vytáhla tmavě zelené rukavice (stejně tmavé jako šaty) bez prstů a natáhla si je. Byly jí po lokty a vypadaly moc skvěle. Když si česala vlasy, zahlédla pod postelí svoje zelené botky na nízkých podpatcích a takovým tím šněrováním ke kolenům. Natáhla si je a z tmavých vlasů si udělala vysoký culík. Když se na sebe podívala do zrcadla, všechno to ladilo k jejím zeleným očím.

Už bylo za tři minuty osm, když se ozval zvonek. Ani jedna ještě nevyšla z pokoje a Aoko se podívala z okna. Stál tam…Itachi. To už se ozvalo otevírání dveří a Alex se na Itachiho usmála. Ten jen žasnul, jak jí to slušelo. "Vypadáš fantasticky" řekl a nabídl jí ruku. Pomalým krokem se vydali na párty. (nemám reál svět, takže žádná auta XD)
Bylo za minutu a půl osm a ozvalo se další zaklepání. Lee i Alex vykoukli z oken a venku stály Naruto a Seihi. Aoko se rozzářila a seběhla schody. Dole čekala na Lee, která si nebyla jistá…ale šla. Otevřely dveře a Aoko se vydala naproti Seihimu. Ten jí několikrát řekl, jak jí to sluší a po chvilce vyrazili stejným směrem jako Itachi s Alex. Lee se podívala na Naruta a chvilku váhala. Ten se na ni usmál a musela uznat, že vypadá fakt skvěle. "Moc ti to sluší…půjdeme?" Lee kývla a šli za Ostatníma.
Mononoke sešla schody akorát když se ozvalo zaklepání. Otevřela dveře a tam stál Gaara. "Páni…vypadáš úchvatně" usmál se na ni a ona nepatrně zčervenala. "Tak jdeme" Mononoke zamkla a odešli na párty k němu domů.

Dveře se otevřely a vstoupil do něj nějaký člověk. Všude byla tma a ozval se hluboký hlas. "Máš, co jsem chtěl?" Příchozí osoba přikývla. "Dobrá. Tak tedy pokračuj a shromažďuj informace:" Neznámá osoba se uklonila a zase odešla…

"Takže…nechceš si zatancovat?" zeptal se Itachi Alex a vydali se na taneční parket, kde už byly Aoko a Seihi. Naruto se snažil přesvědčit Lee a po několika minutách s ním nakonec šla. Gaara se otočil na Mononoke a také ji vyzval k tanci. Holky po sobě házely všelijaké škleby a kluci se nenápadně usmívali. "Takže…Ty jsi Lee Hyuuga Uchiha?" zeptal se Naruto. "Jo" řekla Lee a houpavými pohyby se otáčeli dokola v rytmu pomalé písničky. "To je zajímavý…" Itachi a Alex se něčemu smáli a Seihi a Aoko seděli u stolu s nějakými drinky. Gaara se na Mono usmál, "Nechceš jít ven?" Mono přikývla a o dvě vteřiny později už seděli na střeše.

Itachi koutkem oka zahlédl, jak se Seihi a Aoko muckají, tak se jen v duchu ušklíbl a dál si povídal s Alex. "Nechceš něco k pití?" objevil se vedle Alex Kiba…Vypadal trochu opile a měřil si ji trochu perverzáckým pohledem (gomene XD). Itachi odpověděl za ní, "běž se raději věnovat tý svojí Ino" Alex se trošku začervenala a Kiba s mumláním odtáhl. Itachi a Alex se na sebe podívaly…dlouho si hleděly do očí a neuvědomili si, že se k sobě přibližují…nakonec skončili s rty přilepenými k sobě.

Naruto právě donesl nějaký pití a Lee si trochu opožděně uvědomila, že na něj celou dobu civěla. Naruto se na ni usmál a ona se raději honem napila. "Tak co, jak se ti líbí párty?" zeptal se Sai a za ní a když se otočila, nenápadně jí začal civět na prsa. (Gomene Lee :D) Naruto začal pěnit, ale nestihl nic udělat. Lee se napřáhla a dala Saiovi takovou ránu, že se ani nezvedl na nohy a odplazil směrem k Sakuře. Naruto se usmál a když se Lee opět otočila na něj, nenápadně se k ní přišoupl a přitiskl svoje rty na ty její. Chvilku nevěděla, co dělat, ale nakonec zavřela oči a nechala to plynout.

"Takže, ty jsi bratr Temari a Kankura?" Gaara přikývl a společně se dívali na hvězdy. "Hele…ten den, co jsme já a Naruto přijeli…co jsi v tom lese dělala?" podíval se na ni. Chvíli váhala, "nic. Jen jsem si tam tak trénovala" Gaara už otevíral pusu, ale to se pod nimi ozvalo tříštění skla. "Co si sakra myslíš že děláš?" Zařval dole někdo a uviděli pod sebou na ulici Kibu a Itachiho. Kiba se potácel ze strany na stranu a Gaara skočil dolů. "Tak to by stačilo. Stejně už je skoro dvanáct, tak končíme!" pár lidí něco brblalo, ale za pět minut tu zbylo jenom pár lidí. Itachi se omluvně podíval na Alex, ale ta se jenom usmála a dala mu pusu na tvář. "To je dobrý, už půjdu…Dobrou" vzala Aoko, která se loučila se Seihim vášnivým polibkem, za ruku a šli k Lee. Ta trochu vyvedená z míry koukala na Naruta a ten jí dal pusu na dobrou noc. "Tak zejtra" mávnul jí a zmizel. Všechny tři se koukali po Mononoke., která ještě chvíli koukala na hvězdy a pak skočila domů. "Tak jdeme!" zavelela a když odcházeli, viděla trochu smutnýho Gaaru, jak kouká na rozbitý okno.

Všechny tři se převlíkly a padly do postelí. Do minuty už spali jak zabitý. Venku byl krásný měsíc, ale jakýsi stín vržený na okno jedné z nich se trochu vlnil. "Měl jsi pravdu…opravdu vypadají nebezpečně" zamumlal čísi hlas a když se ozvalo zachrápání, raději neznámí zmizeli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bibi Bibi | Web | 30. března 2012 v 17:57 | Reagovat

Ahojky:) Mohl/a by jsi mi tady prosím hlásnout??- http://www.periodanenitabu.cz/#/zapojse/galerie/2271

Díky moc, klidně oplatím :)

2 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 30. března 2012 v 19:28 | Reagovat

ou super. další dílek rychle... moc prosííím :D

3 Lee Lee | Web | 31. března 2012 v 16:47 | Reagovat

Jé to bylo kawai další dílek rozhodně a teĎ Mono si děláš srandu bych mu takovou pleskla Narutovi :D ale bylo to krásný píšeš úžasně vážně moc

4 Momo-chan Momo-chan | Web | 31. března 2012 v 21:04 | Reagovat

nojo, divím se, že jsem se do nich narvala =D =D ale byl to fakt úžasný díl, rychle další, moc plííís :)

5 BlackShine BlackShine | Web | 4. července 2012 v 20:20 | Reagovat

no jo tak už mám přečtený další díl...když se bude dařit tak to stihnu ještě dneska..ale mám ještě dost práce takže nevím :(...:D:D..!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter