►Když jde vše podle plánu, stala se někde chyba...◄
tumblr_mlxzrc1KpZ1qlbnsco1_500.gif (500×250)

Úsvit draka 5

3. dubna 2012 v 14:32 | Mononoke-chan |  Úsvit draka
Moc se omlouvám, ale je to krátký, protože mě nic nenapadá...
Snad se bude líbit :)


"Takže můžeme pokračovat v zápasech, když ste tu všichni…" volal Kakashi…holky už seděli na nejbližším stromě a jména se namíchala takto: "Jako první dvojice jsou…Gaara vs Uzaraku Mononoke!" Mononoke skočila dolů, ale Gaara trochu váhal. "Přece nejseš srab" ušklíbla se Mono a Gaara tam skočil taky. "Můžete začít!" sotva to Kakashi dořekl, ozvalo se hlasité PRÁSK a mezi Mononoke a Gaarou to vybouchlo. Oba odletěli nějakých deset-patnáct metrů daleko a Mononoke se praštila do hlavy. "Co to je!?" vřískla Aoko, když se z kouře vylouply tři postavy. Byli zahalený černým pláštěm s červenými mraky (vznik Akatsuki :D) Vůbec je neznali a než někdo mohl něco udělat, Všichni přihlížející byly v bezvědomí. Samozřejmě kromě Aoko, Alex, Mononoke a Lee. "Co tu chcete?" zeptala se zamračená Alex a Mono si ještě držela bouli na hlavě. Nějaký kluk s bílými vlasy a prapodivnou zbraní (kdybyste nevěděli, mám na mysli Hidana J) se ušklíbl a vyrazil proti nim, avšak dívka s modrými vlasy ho zadržela. "Máme je přinést živé, Hidane." "Zmlkni Konan…" zamračil se Hidan na modrovlásku. "Má pravdu" ozval se takovej mladíček s červenými vlasy…trochu podobnej Gaarovi. (budou asi ve věku nás, ju?). "Fajn, Sasori, tak je chytneme…no ne?" mračil se Hidan a všichni upřeli zrak na čtyři děvčata. "Půjdete hezky s námi" začal Sasori, ale holky se postavily do bojových pozic. "Já ti říkal, že je nepřemluvíš" pokrčil rameny Hidan a nečekaně se vrhl k Alex. Ta na ni nečekala a křikla: "Jutsu no Diskutu!" Hidan nic takového nečekal a dostal fialovými blesky do ruky. Alex si už říkala, že je na nic, ale Hidan se začal smát. "Ó Jashine!! Taková krásná bolest!" z ruky mu teče proud krve, ale on se pořád směje. Aoko na nic nečekala a zvolala: "Uzu!" z řeky vedle se vznasla voda a blížila se k Hidanovi, ten se ušklíbl a jediným máchnutím své "zbraně" ji nechal spadnout na zem. Aoko hned pokračovala, "Mizu no Kyoshin Kuro!" voda se začala ovíjet o jeho nohy a pomalu mu je drtila, ale to se za jejími zády objevila loutka a začala po nich házet jedovaté šipky, kunaie…Všechny rychle vyskočily, ale už se za nimi hnaly Konaniny papírové skurikeny. Lee se nadechla, udělala několik pečetí a zvolala: "Katon: Housenka no Jutsu!!" vydechla obří ohnivou kouli a spálila všechen papír…přitom se všechny ukryly v koruně stromu, ale vedle nich byla další loutka, která sekla po Alex. Ta se pod tou ránou rozplynula (klon) a skočila na loutku zeshora. Loutka však zmizela a na poli se objevil Kakashi. Během několika vteřin už protivníci zmizeli a holky se vrátily. "Jste všechny v pořádku? Prosím, pomohli byste mi s těmihle?" ukázal na lidi v bezvědomí a už se rozeběhli. Lee si dala na ramena Naruta (hihi XD) a Tenten, Alex Itachiho a Nejiho, Aoko vzala Seihiho a Kankura, Mononoke Gaaru, Temari a Kakashi vzal asi šest lidí. O vteřinu později se tu objevili další ninjové a pomohli jim.

"To byl blázinec" dumala Aoko a pořád měla v hlavě toho šílence Hidana. "Už bude večer, měli bychom se z toho vyspat…" navrhla Alex a zamířily domů.

"Vy bando pitomců" ozval se hluboký hlas v potemnělé místnosti. "Jakto, že je nemáte?" "Objevil se Kakashi a zmařil nám plán" vysvětlil Hidan. "Aha…teď běžte, musím si to promyslet" všichni zmizeli a v místnosti zavládlo ticho. "Sakuro…pojď sem" (haha…uděláme z ní někoho, koho můžeme lépe zabít :D) "Ano?" zeptala se polohlasně "Mám pro tebe úkol…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 3. dubna 2012 v 16:47 | Reagovat

krása :) rychle další dílek :)

2 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 3. dubna 2012 v 17:29 | Reagovat

krásna poviedka :D

3 Lee Lee | Web | 4. dubna 2012 v 18:55 | Reagovat

Další dílek prosím *výraz šílence náhlá změna a mega šílený výraz* zabíííííííííííííííííííííít Sakuru

4 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 26. dubna 2012 v 17:09 | Reagovat

super!! Rychle další díl, nebo to se mnou sekne!!!! je to úžasnýýý!! ... :-)

5 BlackShine BlackShine | Web | 5. července 2012 v 20:25 | Reagovat

suuper :P konečně sem si udělal čas abych si to mohla přečíst :P úžasnej dílek :)!! už se těším až si přečtu další :P..!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter