►Když jde vše podle plánu, stala se někde chyba...◄
tumblr_mlxzrc1KpZ1qlbnsco1_500.gif (500×250)

Úsvit draka 6

1. května 2012 v 11:21 | Mononoke-chan |  Úsvit draka
Když už do třídy vstoupil poslední student, Kakashi začal.

"Takže, jelikož jste převážná většina jouninové, budeme muset udělat nějaká opatření. Jak víte, včera nás přepadli tři osoby. Jedna žena: Konan a dva muži. Sasori a Hidan. Tito tři lidé jsou nukeninové třídy S a jsou zároveň uvedeni v bingo knize. Nevíme, jestli jdou po něčem určitém a co je jejich cíl. Dokonce ani nevíme, proč měli ty prazvláštní oděvy: černé pláště s červenými mraky. Jediné co víme je, že jsou opravdu nebezpeční. Našim úkolem je hlídat Konohu a někteří z vás budou vysláni na průzkumné mise. Nyní vám přečtu, jak jste rozděleni. Aburame Shino, Inuzuka Kiba, Hyuuga Neji…Vy budete tvořit výzkumný tým kolem Konohy v okruhu padesáti kilometrů. Hyuuga Hinata, Yamanaka Ino…." Kakashi vyjmenovával všelijaké obranné a další záložné týmy, ale ani jednou nezazněli jména Lee, Aoko, Alex ani Mononoke. Na konci hodiny se už začali všichni rozcházet a holky zamířily k senseiovi. "Ach ano. Máme podezření, že ti tři šli po vás, takže vás nemůžeme nikam vyslat." začal Kakashi, ale Aoko ho hned přerušila. "A to máme jako sedět na prdeli a čekat, než si pro nás přijdou?!" Lee přikývla a Mononoke se přidala, "Mi chceme taky bojovat…určitě vám nedošlo, že Lee, Aoko a Alex jsou jedny z nejsilnějších kunoichi (= ženská ninja) v celé vesnici" Alex taky přikyvovala. "Dobrá…musím říct, že Lee používá mistrně genjutsu…Aoko má opravdu silné kekkei genkai…Alex je zase jedna z nejlepších v používání taijutsu…ty tři bych možná mohl pustit někam na obranná místa…ale co ty?" podíval se na Mononoke. "Ty vůbec v ničem nevynikáš. Je pravda, že jsi docela rychlá a máš výdrž…šušká se, že tvůj klan Uzaraku má nějaké opravdu silné kekkei genkai, ale ty jsi ho nikdy nechtěla prozradit. Vlastně jsi nikdy moc nebojovala a nikdy jsi neukázala obzvláště veliké nadání v boji." Mononoke mlčela jako zarytá a ruku držela v pěst. Holky si uvědomovali, že Kakashi říká pravdu. Nikdy moc neviděly Mono bojovat nebo trénovat. "Lee, Aoko, Alex. Vy můžete být obranný tým a zároveň záložný pro případný boj." Lee a Aoko si oddechly. Alex si dokonce řekla něco jako "super". Kakashi jim ještě něco říkal a když chtěl promluvit s Mononoke, už tu nebyla. "No nic, tak já jdu. Ale dejte na ni pozor. Myslím, že by v boji mohla lehce padnout." a zmizel oknem. "To od něj nebylo hezké" řekla polohlasně Aoko. "Ale má pravdu…Mononoke nikdy moc nebojuje…Ani s námi nechce trénovat…" všechny se zamyslely a pomalu šly domů.

"Kuso…!" syčela potichu, když mlátila pěstmi do stromu. "Kuso!" zařvala na celej les, a když do kmenu znovu udeřila, zlomil se a spadl. Zavřela oči a chvíli přemýšlela. Jediný, kdo o tom ví je ona a…to je vlastně všechno. Ona je silná, ale má strach svoji sílu ukázat světu. Spadla jí kapka na tvář a když vzhlédla k nebi, bylo černé. Začalo silně pršet. Během jedné minuty byla promoklá na kost a pomalým krokem se vydala domů.

"Sakra prší…" zahučela Lee, když dorazily na svoje stanoviště. Naštěstí to měly na kraji lesa, kde byla jejich malá skrýš. Zalezly dovnitř a sledovaly okolí. Každých pět minut použila Lee Byakugan, aby se ujistila, že jsou sami. "Doufám že Mononoke zůstane doma." přemýšlela pořád Alex. Najednou se ozval zvon. "To je poplach!" Vykřikla Aoko a už stály na nohou. U skály, kde byly vytesány tváře každého Hokageho, se kouřilo. "Jdeme" zavelela Lee a o překot se hnaly směrem ke kouři.

"Poplach?" podívala se Mono ke kouři. Byla na kraji vesnice, stále mokrá, neboť déšť stále sílil. Chvíli přemýšlela, jestli tam má, nebo nemá jít, ale za jejími zády se něco šustlo. Okamžitě uskočila a držela kunai v levé ruce. Všechno bylo tiché, ale i tak cítila, že tu někdo je. Z křoví někdo vyšel a už se chystala, že zaútočí, ale byl to jenom Gaara. "Co tady děláš? Neměl bys snad být tam?" pokynula hlavou ke kouři. "A co máš v plánu ty?" opáčil Gaara. "Každej si o mě myslí, že jsem slaboch…" koukla se jinam Mononoke. "Nikdo nezná moji pravou sílu…" "Tak až tě budeme potřebovat, přijdeš nám pomoct?" usmál se mile. Mono na něj asi minutu koukala a pak se ušklíbla. "Přece bych ségry nenechala ve štychu." Gaara se usmál a zmizel. Chvíli přemýšlela a pomalu se vydala k poplachu.

"Alex! Prosím, pomoz mi!" křikl Kiba, když kolem proběhly. Byl zavalený velikou zdí a snažil se zpod ní dostat. Alex a Aoko hned přiběhly a pomohly mu ven. "Díky." "Co se tu stalo?" začala Aoko. "Objevily se tu dva lidi. Mají černé pláště s červenými mraky…Pozor!!" vykřikl Kiba, protože se k nim blížil nějaký bílý pták. Kiba je ihned strhl stranou a jenom o vlásek unikly výbuchu. "Nějakej kluk používá výbušný jíl…V podobě bílých zvířat." Kiba ztěžka dýchal. "A támhle je zase ta holka s modrými vlasy" ztěžka dýchal. "Fajn. Zkusíme se o ně postarat" řekla Lee. "Za kým jdeme první, Konan, nebo ten kluk?" zeptala se Aoko. "Ten kluk" navrhly Alex a už skákaly po střechách, aby se k němu dostali.

(z těch Akatsuki tu budou jenom Hidan, Sasori, Konan, Deidara a možná pak Tobi nebo Pein…aby jich nebylo moc J )

"Katsu!!" zvolal blonďák a další pavouci vybuchli. Zrovna v rukách žmoulal jíl, když na něj zezadu někdo zaútočil. Lehce se vyhnul a podíval se do tváře dvěma holkám. "Ale ale ale…nejsou to ty dvě, které máme zajmout?" Lee se napružila a řekla, "Co po nás chcete?" "Buď chceme vás, nebo vaši sílu" pokrčil rameny. "Takže…půjdete se mnou!" vydal se rychle k nim, ale něco ho seklo do ruky. Jen tak tak uskočil, aby to neprojelo jeho tělem. "Tak ty jseš ta slavná, z klanu Suta?" pozoroval Aoko, jak má ruku přeměněnou v meč. "To je úžasné!" zachechtal se. Alex přemýšlela, a vůbec si nevšímala, že se jí na záda lepí nějaký papírky. "Myslím, že to s vámi brzo skončíme." zachechtal se a dal si ruku před obličej. Ozvala se ráda. "Sakra..Alex! křikla Lee když viděla, jak to za jejími zády vybuchuje. "Výbušné…lístky?" klesla Alex na kolena a vykašlala něco málo…něco hodně krve. "Alex" přiskočila k ní Aoko a pozorovala spálená záda, ruce a nohy. "Já jsem v pohodě…dejte si na ně bacha" ještě jednou zprudka zakašlala, půl obličeje od krve a pomalu se zvedla. "Tohle nic nebylo!" křikla k tomu blonďákovi. "Ooo, ty máš ale tuhý kořínek…" vedle něj se objevila ta holka a…lítala. Bylo to divné, neboť měla jenom tělo od pasu dolů a to jako by bylo z papírků. "Příště těch výbušných papírků použij víc!" řekl nasupeně kluk. "Ty seš…Konan, že?" zeptala se Lee. "Jo" odvětila. Lee se nadechla a ve zlomku vteřiny byla vedle ní. "Sežer si tohle." sykla, Sharingan aktivovanej pečetě dávno poskládané. Jak se předtím zhluboka nadechla, tak teď zhluboka vydechla. "Katon: Goukakkyuu no Jutsu!" křikla (=Oheň: technika velkého fireballu) a Konan už byla v ohni. Ten kluk se začal smát. "Kdyby tě to zajímalo, jsem Deidara." Konan byla jenom papírový klon a když se Lee otáčela, uviděla na svém rameni pavouka z jílu. "Dopr…" nestihla, protože jí bouchl přímo u tváře. "Lee!!" křikla Aoko. Uvědomujou si, že tihle dva jsou silní protivníci. Aoko na nic nečeká a změní si obě ruce na meče. Jediným skokem je vedle nich a začíná boj zblízka. Ten kluk…Deidara se ale v pohodě vyhýbá. Najednou, když do něj konečně zabořila meč, ušklíbl se. "Bom" řekl a jeho klon vybuchl. Aoko letěla nějakou cestu a Konan na ni posílala papírové shurikeny. Ty se jí zabodávaly do masa a jeden, jeden jedinej jí sekl pod okem do tváře. "Kuso" řekla, když jí pravá část těla ochrnula. "Slabina tvého klanu jsou ty krystaly, že?" ušklíbl se pravej Deidara a koukal na zlomený krystalek pod pravým okem. "Teď se těšte." z ruky mu vylezla malá housenka, kterou zvětšil na velikost několika metrů dlouhou. Holky seděly vedle sebe, z každé crčela krev a housenka se kolem nich obmotala. Deidara se zeširoka ušklíbl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miku a Asa Miku a Asa | 1. května 2012 v 15:28 | Reagovat

zaujímaví diel :D tešíme sa na ďalší :D

2 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | Web | 2. května 2012 v 20:04 | Reagovat

jojo super :D konečně! myslela jsem si, že se nedočkám... :D ale jinak úžasnej dílek a prosím rychle napiš další :)

3 Mio a Mikio Mio a Mikio | Web | 3. května 2012 v 19:20 | Reagovat

přečetli jsme si už všechny díli a jsou úžasný :)) prosím rychle další dílek :) a diplomek ti uděláme :))

4 Mio a Mikio Mio a Mikio | Web | 3. května 2012 v 19:22 | Reagovat

a ještě... gomen, ale Lay ti asi už neuděláme, prommiň... já dostala novej komp a nepřetáhla jsem si ten Lay, ještě mi došel ten program (Mikio) a Mio zase nic takovýho neumí... vážně gomen...

5 Lee Lee | Web | 4. května 2012 v 18:13 | Reagovat

To bylo nádherné napiš dalšííííííí prosííím

6 Mio a Mikio Mio a Mikio | Web | 4. května 2012 v 18:40 | Reagovat

moc se omlouváme jestli se zlobíš za ten lay... já vím, jsem kráva (mikio) vážně Gomene...

7 Mio a Mikio Mio a Mikio | Web | 4. května 2012 v 18:55 | Reagovat

ok, tak nakonec ti ten lay udělám :D gomen... šla jsem ke kámošce a ta ten program má, sice trochu jinou verzi, ale má... můžu se jen zeptat... jakou barvu a co by jsi na něj chtěla? :)) a ještě jednou fakt promiň... já vím jsem hrozná a zasloužila bych si smrt... vážně gomen... jinak, můžeš mi dát ještě email? teda pokuď t en lay od nás budeš chtít... *mlátí se do hlavy* vážně gomene...

8 Mononoke-chan Mononoke-chan | Web | 4. května 2012 v 22:45 | Reagovat

[7]: budu ti moc vděčná za lay Arigatougozaimasu!!! *klaní se k zemi* e-mail: KayTynka@seznam.cz
a chtěla bych tam prozměnu Kakashiho a Gaaru :-D díky moc!!!
Arigatou!!! *znovu se ukloní k zemi*

9 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 6. května 2012 v 1:12 | Reagovat

jááá chci další dílek!!! :D :D :D :D prosíííím Mononoke... *smutně kouká* mooc prosííím :) už to čtu po 5 a pořád ještě nemám dost :D :D :D

10 BlackShine BlackShine | Web | 5. července 2012 v 20:36 | Reagovat

aa tak že další dílek mám přečtenej už se chystám na další :P..!! :D..! tenhle byl vážně super :D..!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter