►Když jde vše podle plánu, stala se někde chyba...◄
tumblr_mlxzrc1KpZ1qlbnsco1_500.gif (500×250)

Úsvit draka 8

14. června 2012 v 14:48 | Mononoke-chan |  Úsvit draka
Ojéééé!! Zpívejte a oslavujte!!! konečně mám další díl...doufám že se bude líbit...nehcala jsem se tam trochu unést xD
Tak si užijte díl!!!!!


Byl už docela večer, když k Ichiraku Ramen dorazily holky. O něčem si povídali Lee, Aoko a Alex, protože se měli v pět sejít s rukama. Po chvilce se tu objevili Itachi, Naruto a Seihi. Posadili se vedle sebe do párů a začali si objednávat. Když už dostali ramen všichni, Aoko se podívala, jestli neuvidí Mononoke, ale nikde nebyla. Tak se všichni dali do jídla a bavili se a smáli se…

Mononoke stála opodál a koukala se, jak její nevlastní sestry a kluci jsou šťastní a smějí se. Najednou se za ní zjevil Gaara, "Jdeme?" zeptal se s úsměvem. Mononoke po chvíli přikývla a když už byli na dohled, nasadila mírný úsměv. "Tady máme naši hrdinku!!" zvolala Alex a ostatní se přidali. "Ahoj lidi" usmála se na ně a posadila se s Gaarou vedle nich. "Dám si vepřoví ramen" řekla číšníkovi a Gaara si dal taky. "Netušili jsme, že jsi tak silná," začal Naruto a Itachi ho doplnil, "protože jsi se nikdy moc neprojevovala…" Usmáli se na ní až pookřála a začala se smát s nimi. Dlouho tam spolu mluvili, snědli každý minimálně jednu mísu ramenu a pořád se něčemu smáli. Už se stmívalo a odhadem tu byli tak dvě hodiny. Z ničeho nic Itachi objal Alex a dlouze ji políbil. Seihi na nic nečekal a začal se líbat s Aoko. Naruto sice zaváhal, ale když se Lee nepatrně usmála, políbil ji, dokud jejich rty nesplynuli v jedny. Mononoke se pootočila na Gaaru, který se usmíval. "Mononoke, mám tě moc rád…až tě miluju…" a políbil ji. Mononoke to čekala, ale i tak jí to zaskočilo. Po chvilce se k němu naklonila a začali se líbat.

Holky se rozloučily a každá šla jinam. Aoko šla k Seihimu, Alex s Itachim k němu a Lee šla k Narutovi. Gaara a Mononoke zůstali stát před restaurací, dokud ji k sobě nepozval. Nakonec ho chytla za ruku a pomalu šli k němu.

"Mám pro vás dvě zprávy. Jednu špatnou a jednu dobrou. Ta dobrá je," začal hodinu na akademii Kakashi, "že země Blesku uvěznila Konan a Hidana z Akatsuki ve věznici pro ty nejnebezpečnější ninjy. Ta špatná je, že stále musíme zatknout Deidaru…A proslýchá se, že jsou i jiní členové této organizace, takže je možné, že jich bude víc!" varoval všechny. Holky se ušklíbly a těšily se, že mu to oplatí. Kakashi se svým okem na zlomek sekundy zastavil u Mononoke a pak pokrčoval. "Určitě většina z vás viděla, nebo se doslechla, že budeme mít nového Jounina. Já mám tu čest předat Mononoke tento "titul"." pokynul jí rukou, aby se vydala vpřed. Kakashi jí dal nějaké čtyři malinké obálky a něco jí pošeptal. Většina lidí byla zticha, ale holky tleskaly a jásaly. Když si šla Mononoke zase sednout, hodila tři z nich holkám. Na každé z nich byla jejich jména: pro Lee…pro Aoko…a pro Alex. Mononoke si nechala svojí. Kakashi ještě řekl něco o bezpečnosti a všichni se rozprchli ven, protože svítilo slunce a bylo teplo. Roztrhly obálky najednou a zalapaly po dechu. "Máte to tam taky?" nakoukla Alex do ostatních psaní. Všechny byly velmi překvapené. "Tak co, uděláme naší vesnici laskavost?" ušklíbla se Lee. "Být ANBU nemusí bejt špatný," vyplázla pobaveně Aoko jazyk. "Tak jo?" usmála se Mononoke a plácly si na souhlas. Kakashi se usmál. "Tak já to řeknu Hokage-sama…běžte zatím ven a trénujte…Mononoke," otočil se na ni ještě, "myslím, že budeš muset pořádat "veřejné tréninky". Budeš mít teď hodně obdivovatelů." i přes jeho masku bylo vidět, že se usmívá a pak odešel pryč. Kupodivu dveřmi. "Má recht…nudim se. Měli bychom jít trénovat." A sebrali se, zbalily věci a šli ven.

"Co takhle si zazápasit? Třeba…já proti Mononoke a ty" -ukázala na Alex- "s Aoko?" navrhla Lee. Všechny souhlasily a šly od sebe dál, protože tohle bude dost veliký trénink. "Mám na tebe jít se vším co mám?" ušklíbla se Mono. "Jen se ukaž! Chci vidět tvoji pravou sílu!" Ale to už skládala pečetě a řekla, "Katon: Housenka no Jutsu!" (=Oheň: Technika bájného ohnivého fénixe) Lee začaly z úst vystřelovat ohnivé koule a Mono rychle poskládala pár pečetí. "Suiton: Suijinheki Jutsu!!" (=Voda: Technika vodní zdi) před Mono se objevila vodní stěna a pohltila všechny ohnivé koule. Dostaly se pár kroky na pískovou část tréninkového pole a Lee se ušklíbla. Nemusela skládat žádné pečetě, jenom zvedla ruce a vlna písku se zvedla ze země. "Do toho, Mazlíku!" šeptla a písek se ze všech stran hrnul na Mono. Byl ostrý a jen tak tak stihla udělat pečeť draka. "Doragon no Yoroi" (=Dračí brnění) vydechla a její kůže ztvrdla. Sem tam se rýsovaly šupiny a písek se od ní jen neškodně rozdrolil na zem. "Teď já" ďábelsky se ušklíbla a díky Shunshin no Jutsu (= Technika Problesknutí) se dostala Lee za záda. "Fuuton: Repuusho!" (= Vítr: Vzdušný vír) spráskla ruce a udělala takový vír vzduchu, až to Lee odfouklo a narazila zády do stromu. Usmála se na svoji nevlastní sestru a Rychle poskládala několik pečetí. "Katon: Goukakyuu no Jutsu!!!" (=Oheň: Technika velké ohnivé koule) vykřikla a z úst jí vyšla tak obří ohnivá koule, jakou Mono nikdy neviděla. Pokusila se poskládat nějaké pečetě, ale žár jí to nedovolil a tak musela díky Shunshin no Jutsu uskočit o několik metrů dál. Lee zavřela oči a když je otevřela, "Byakugan!" řekla nahlas. Pak se rychlostí blesku vyřítila na Mono a použila, "Juuken!!" (=Jemná pěst), dlaní udeřila Mono do břicha až vyprskla trochu krve a hned se stáhla. "Nic víc neumíš?" pošklebovala se Lee.
Mono se pousmála a otřela si krev od rtů. Oči se jí zablýskly a pohlédla na Lee. Složila pečeť draka a dunivým hlasem řekla, "Henge no Ryuu!!" o zlomek vteřiny později sklonila hlavu a mezi lopatkami se jí zavlnila kůže. Když vzhlédla zase zpět, oči jí probleskovaly zářivou zelenou a zničeho nic se proměnila v draka. Nejdříve jí ze zad "vyrostla" dvě veliká, blanitá křídla a pak se její tělo změnilo do ladných křivek draka. Celá byla pokrytá šupinami a na nohou a rukou jí vyrostly drápy. Zuby ostré jako dýky vycenila a máchnutím křídel se dostala do vzduchu. Lee ohromeně zírala, po chvíli složila několik pečetí a oči měla zase v Sharinganu. Než však stačila cokoli říct, Mononoke se k ní snesla střemhlav ve vývrtce a dostávala neuvěřitelnou rychlost. "Ryuuga!" (=Dračí tesák) křikla. Lee uskočila stranou a Mono se zaryla do země, kde udělala asi metr hluboký kráter. Lee už měla pečetě poskládané a vykřikla, "Katon: Karyuu Endan" (Oheň: dračí ohnivá střela) bohužel měla Mono tak tvrdé šupiny, že jí to moc nevadilo a tak se Lee zhluboka nadechla, složila několik pečetí a použila, "Raikyuu!!" (=Koule z blesku). Lee ví, že má Mononoke větrnou podstatu, takže použila blesk. Mezi rukama se jí vytvořila koule z blesku, kterou poslala na Mononoke. Ta chtěla uskočit, ale zasáhla ji do křídla, takže odletěla nějakou dálku. Když se postavila na nohy, trochu se kolem ní dělali výboje proudu a hodně ji zraňovaly. V podobě draka se neskládají pečetě pro žádné jejich techniky, tak jenom nashromáždila silu a vyskočila do vzduchu. Nikdy předtím nepoužila Katon, ale tady nebylo zbytí. Vyřítila se na Lee, otevřela tlamu a pronikavě zařvala, až všem zaléhaly uši. Po chvíli se jí z krku vyvalil takový proud ohně, až se sama lekla a hned zaklapla tlamu. Lee na ni s úžasem koukala a nějakou technikou odklonila oheň.
Když se obě snažily, dosti vyčerpané, použít nějaké techniky, přiskočila k nim Aoko. "Tak to by stačilo…ste obě opravdu velmi silné" ušklíbla se. "Nechte i nás, abychom se předvedly!" Lee a Mononoke se zachechtaly, a u Mono to znělo dost hrdelním hlasem až skoro vrčela. Zavřela oči a uvolnila technik, takže se proměnila zpět. Trochu se jí zamotala hlava a nenápadně se opřela o strom. "Jsi fakt silná" usmála se na Lee, která ji taky pochválila. Vyskočily na nějaké stromy a sledovaly, jak se Alex a Aoko na sebe ušklíbly. Aoko začala zlehka: hodila po svojí sestřičce několik kunaií a začala skldat pečetě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 14. června 2012 v 16:52 | Reagovat

jupíííí!!! Mám udělat oslavu? :D :D :D jinak, prosíííím další dílek... já bych chtěla další dílek... moc prosííím! :D

2 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 14. června 2012 v 17:48 | Reagovat

super diel po dlhej dobre :D už sa tešíme na ďalší :)

3 Lee Lee | Web | 15. června 2012 v 22:36 | Reagovat

Oslávuji tatatatata tady máš ten zpěv wow musíš napsat další dílek klika že jsi mě nenechala prohrát!!!

4 BlackShine BlackShine | Web | 5. července 2012 v 20:58 | Reagovat

tak tohle byl super dílek..teĎ už si jenom přečtu poslední dílek co si napsala a budu  trpělivě xD..!!(to asi ne:P) čekat na další díl :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter