►Když jde vše podle plánu, stala se někde chyba...◄
tumblr_mlxzrc1KpZ1qlbnsco1_500.gif (500×250)

Úsvit draka 9

2. července 2012 v 18:24 | Mononoke-chan |  Úsvit draka
Takže, je tu nový Úsvit Draka...Dnešní díl bude mít jméno...a to jméno zní, Bolestný střet!
Bude asi už jenom jeden nebo dva díly, tak se těšte!!! Jinak nebudu zdržovat...perex ;)
P.S.: je trochu kratší...Aoko se snažila poskládat nějaké pečetě, ale v tu ránu mezi ně skočil Kakashi. "Moc se omlouvám, jestli vás ruším", začal, "ale potřebuju s vámi čtyřmi něco probrat…" Po nějaké době všechny holky a Kakashi odešli k Tsunade.

"Co po nás chceš, Sakuro?!" vyjel na růžovlasou. "Necháváte se jimi moc unést!" odsekla. "Copak jste zapomněli na náš úkol?!" každému pohlédla zpříma do očí. "Já už v tom nechci pokračovat…" ozval se potichu Naruto. Gaara s Itachim se dívali do země a Seihi na prázdno otevíral a zase zavíral pusu. "Já nevěřím svým uším…A to jste chtěli na šéfa udělat dojem." zavrtěla hlavou Sakura. Pak na ni zpříma pohlédl Gaara, "já končím. Jediné, co chci, je chránit Mononoke." Ostatní přikývli. Sakura na ně vytřeštila oči a pak jenom šeptem řekla, "Fajn. Tak si to s vámi vyřídí šéf…" Odstoupila ode dveří skrytých ve zdi a obrátila se k nim zády. S tichým lupnutím se začaly otvírat. Vyvalil se z nich hustý dým a v něm se objevil On. Kluci zatajili dech a On promluvil. "Vy chcete odejít?" Zazněl potichu dunivý hlas, který mrazil až do morku kostí. Pak On zvedl ruce a rychlostí blesku poskládal nějaké pečetě. "Nedáváte mi jinou možnost…"

"Mám pro vás znepokojující zprávu." začala Tsunade, která seděla za stolem. "Dnes ráno jsme zjistili, že…" zhluboka se nadechla, "že Haruno Sakura je tajný špeh v Konoze a patří k Akatsuki." Holky na ni vytřeštily oči a rychle přemýšlely. "Vaším úkolem je ji chytit, abychom ji mohli přivést k výslechu…snažte se ji chytit živou." pohlédla na ně přísně. "Jak si přejete, Hokage-sama," řekla zamyšleně Lee. Ne že by ji měly nějak rády, ale i tak jim ji bylo trochu líto. Když vyšly před budovu Hokage, Aoko znenadání spustila, "jak ji chytneme?" Chvíli se radily, až vymysleli plán…Do večera se couraly městem a když už se rozhodly jít domů, objevila se u Akademie. Kývly na sebe a vydaly se potichu za ní. Alex (jak bylo v plánu) přišla před ní a podívala se jí do očí. "Haruno Sakuro! Víme, co jsi zač. Vydej se nám po dobrém a nepřijdeš k úhoně. Ale jestli se budeš vzpírat, zajmeme tě násilím!" Sakura na chvilku ztuhla, ale pak se napřáhla a rychle k ní běžela, "Šánaro!!" praštila po Alex, ale to už měla dávno udělané pečetě, napřáhla k ní ruku a houkla, "Jutsu no Diskutu!!" (=Jutsu Blesků). Sakuru zasáhly fialové blesky. Spadla na zem, ale hned zase vstala. Pokusila se utéct pryč, ale Aoko jí zahradila cestu, "Uzu!!" (=Vodní vír). Z vody v zemi se zvedl vír a udeřil do ní vší silou. Sakura zase spadla na zem a pokusila se běžet jinou cestou. Ale tam narazila na Mononoke, "Fuuton: Reppusho!!" (=Vítr: Vzdušný vír), práskla rukama a do Sakury narazil poryv větru, který byl ostrý a pořezal ji. Sakura narazila do stromu a ztěžka dýchala. Chystala se něco udělat, ale to se nad ní objevila Lee, "Katon: Housenka no Jutsu!!" (=Oheň: Technika bájného ohnivého Fénixe) To Sakuru zasáhlo tak tvrdě, že už na zemi ležela v bezvědomí. Všechny čtyři k ní přišly a vzaly ji k Tsunade.

"Výborně…teď se na ni podívá Yamanaka Inoichi. Zítra vám dáme vědět." povzdechla si Tsunade. Gestem je poslala, ať jdou pryč. Když Alex zavřela dveře a sešly po schodech dolů, Aoko se na ně obrátila. "Co si o tom myslíte?" Cestou domů se dohadovaly o tom, jak je to možné…

Někdo zaklepal na okno a Lee se s povytaženým obočím otočila. Měla ještě lžičku od jogurtu v puse, když ho otevírala a brala si nějaký vzkaz od člena ANBU. Holky se postavily vedle ní a ona ho rozevřela. Stálo na něm Tsunadiným písmem:

Ihned se dostavte k monumentům Hokage. Připravte se na nejhorší. Godaime Hokage

Podívaly se na sebe a vystřelily ke svým pokojům. Převlékly se a každá si vzala plnou výstroj. Zásobu kunaií a shurikeny. Mononoke si dala na záda dvě pouzdra a zasunula do nich katany. Lee si šoupla za pásek kalhot malou dýky. Aoko si zastrčila do gumičky ve vlasech ty ostré vrhací věcičky (nevím jak se jmenují, ale měl je třeba Haku). Alex si dala jenom malý nožík do boty. O minutu později už stály vedle sebe na střeše domu a dívaly se k monumentům tváří všech Hokage. Ozvala se rána a nahoře se objevil dým. Neváhaly a vydaly se tam.
Když tam dorazily, viděly, jak se Tsunade-sama a nějaký neznámí člověk zvedají ze země. Vypadali vyčerpaně. Chtěli jít k nim, ale Tsunade je zarazila se slovy: "Je to nějaký vůdce Akatsuki, co si říká Herene (je smyšlený, protože ostatní jsou moc silní XD). Někde tu byli další, co chtěli bojovat, tak se po nich porozhlédněte…" Jakmile to však dořekla, objevily se před nima čtyři postavy. Zalapaly po dechu. "Neberte si to osobně, ale Herene nás ovládá," řekl sklíčeně Naruto. Itachi, Seihi a Gaara se dívali jinam. "Na ně!" nařídil jim Herene a kluci se se ztrápenými obličeji vydali na ně. Po pár vteřinách se rozdělili. Itachi s Alex začali bojovat a používali k tomu genjutsu. Alex se na tváři objevily kapky potu a Itachi ji se slzami na krajíčku týral. Aoko a Seihi zase bojovali vodními živly. Mononoke a Gaara spolu bojovali úplně horečně. Gaara na ni útočil pískem a ona si nechala kůži stvrdit dračími šupinami. Lee a Naruto na sebe útočili zezačátku jenom kopy, ale postupně se objevil Rasengan a kloni…Mezitím Tsunade a Heren bojovali jako o život. Zdálo se, že Tsunade prohrává, ale jakmile aktivovala pečeť na čele, trochu se to otočilo. Alex už nevydržela genjutsu a použila Jutsu no Diskutu proti Itachimu. Málem ho i zasáhlo, ale Itachi se snadno vyhnul a začal používat ohnivé techniky. Lee a její Mazlík bojovali proti Narutovi a Kuramě opravdu vražedně, i když jí po tváři stékaly slzy. Aoko udeřila Seihiho nohou do břicha, ale ten jí to oplatil kopancem do zad. Byl silný, ale Aoko nanejvíš tak vyrazil dech. Gaara obmotal Mono nohu, ale přes šupiny nic nezmohl. Ta použila Fuuton: Reppusho a Gaara odletěl, dokud nenarazil hlavou o strom…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BlackShine BlackShine | Web | 5. července 2012 v 21:06 | Reagovat

O_O to byl ale super díl :) sakura je ale krá*a..!! už se těším na další..!! doufám že bude co nejdřív :P..!! :D

2 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 6. července 2012 v 11:14 | Reagovat

super diel :D zaujíma nás ako to dopadne :D

3 Naomi no Yama Naomi no Yama | Web | 7. července 2012 v 11:35 | Reagovat

Ooo pěkný ^^

4 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 8. července 2012 v 12:29 | Reagovat

super díl! těším se na další! ^^ xD

5 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 9. července 2012 v 17:43 | Reagovat

moc pěknej dílek!!! Sakura je pi**! :D :D :D :D :D :D :D a já chci další prosím!! :)

6 Lee Lee | Web | 22. července 2012 v 20:11 | Reagovat

Sakuro já věděla že jsi svině zabiju těěě a Naruta s mazlíkem taky :D krásný dílek piš další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter